Plisy okienne

Plisy okienne są często nazywane roletami plisowymi lub żaluzjami. Nic dziwnego, bowiem rzeczywiście wyglądem z jednej strony przypominają tradycyjne żaluzje, z drugiej rolety. Obecnie ze względu na swoje liczne zalety stają się coraz bardziej popularne w domach i mieszkaniach. Tak naprawdę spełniają trochę rolę żaluzji a trochę rolety, jednak mają w porównaniu z nimi jedną ogromną zaletę. To, co wyróżnia ten produkt, to fakt, iż plisy okienne dają możliwość zasłonięcia dowolnej części okna:

  • na górze,
  • w środkowej części okna,
  • na dole.

Ich największą zaletą jest to, że nie ma też znaczenia, na jakim oknie się je montuje. Plisy doskonale sprawdzają się nie tylko przy prostokątnych, ale także okrągłych czy nawet trójkątnych oknach. Co ważne, istnieje możliwość łatwego ich zamontowania w oknach dachowych. ApStudio Łódź oferuje plisy okienne na wymiar. Ich ceny uzależnione są od rozmiarów oraz wybranego materiału.

To, co szczególnie wyróżnia plisy okienne od innych przesłon okna na rynku to ich wyjątkowa konstrukcja. Dzięki niej dają znacznie lepsze możliwości niż inne rozwiązania. Dotyczy to zwłaszcza ustawiania stopnia zasłonięcia okna. Można regulować zaciemnienie również od dołu. Materiały, z których plisy okienne są wykonane, stanowią także elegancką i nowoczesną dekorację, a ich wybór jest naprawdę duży. Zależnie od potrzeb można się zdecydować na tkaninę przepuszczającą część światła lub tłumiącą je całkowicie, a wybór kolorów i wzorów jest praktycznie nieograniczony.

Ceny plis na wymiar

W ApStudio Łódź posiadamy szeroką gamę kolorystyczną tkanin, dzięki czemu łatwo dostosować plisy do każdego pomieszczenia, przy czym ich ceny są naprawdę przystępne. Jeszcze jedną zaletą plis jest prosta, niezawodna konstrukcja. Ten typ żaluzji jest bardzo łatwy w montażu. To także typ przesłony, która daje dużą elastyczność. Dzięki temu można je zamontować na każdym oknie (niezależnie od stopnia nachylenia), i na każdym będą one doskonale wyglądać. Montaż także przebiega szybko i sprawnie - praktycznie bez użycia narzędzi elektrycznych. Ten sposób montażu jest całkowicie nieinwazyjny i nie powoduje żadnych uszkodzeń ani ingerencji w ramie okna czy ścianie. Nasze plisy okienne na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania.