Rolety dzień noc

Rolety dzień-noc coraz częściej pojawiają się w naszych domach i mieszkaniach. Posiadają wiele istotnych zalet, które cenią sobie ich użytkownicy. To, co charakteryzuje rolety typu dzień-noc, to ich budowa. Składają się one z naprzemiennie ułożonych pasków materiału, z których jeden przepuszcza światło a drugi nie. To rozwiązanie sprawia, że można płynnie regulować stopień oświetlenia wnętrza. Rolety okienne dzień-noc pozwalają na trzy stopnie tej regulacji:

  • częściowa,
  • okno całkiem odsłonięte,
  • całkowite zasłonięcie.

Pod tym względem rolety dzień-noc przypominają zasadą działania klasyczne żaluzje. Są jednak dużo efektowniejsze i prezentują się bardziej nowocześnie. Dodatkowo nadają znacznie przytulniejszego klimatu, w porównaniu do żaluzji aluminiowych.

Przesłony okienne dzień-noc na wymiar

Tego typu rolety mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu, nawet w przypadku dużego przeszklenia. ApStudio Łódź zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także doradztwem, by pomóc Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie i zapewnić walory estetyczne dekorowanego wnętrza. Paskowe elementy oprócz sterowania zaciemnieniem pełnią także funkcje dekoracyjne. Duża ilość dostępnych materiałów sprawia, że bez problemów można będzie dobrać odpowiedni do wystroju i stylistyki wnętrza rodzaj przysłony. Tkaniny, z których są wykonane te rolety charakteryzują się bardzo dużą różnorodnością, zarówno jeśli chodzi o wzory i kolorystykę, jak i stopień przepuszczalności promieni słonecznych.

Co ważne, ApStudio Łódź oferuje rolety na wymiar z 24 miesięczną gwarancją. Rolety dzień-noc dostępne są obecnie z trzema systemami montażu, z których dwa z nich nie wymagają żadnych inwazyjnych prac montażowych. Ceny są uzależnione od metrażu i rodzaju wybranej tkaniny. Zapewniamy nie tylko najwyższa jakość oferowanych rolet, ale także krótki termin montażu.