Zasłony na wymiar

Zasłony od dawna są obecne w naszych domach i mieszkaniach. Cały czas cieszą się ogromną popularnością a telewizyjne programy wnętrzarskie znakomicie pokazują, w jaki sposób zmieniają one charakter wnętrza. Dobre zasłony są nie tylko ładne, ale również praktyczne. Ich obecność dodaje ciepła i uroku każdemu pomieszczeniu. Z kolei od wyboru materiału zależy ilość przepuszczanego słońca oraz stopień zaciemnienia.

Karnisze, na których wiesza się zasłony, dzielą się na dwa rodzaje: ścienne i sufitowe. Te pierwsze to drążek umieszczony tuż nad oknem. Z kolei karnisze sufitowe mają postać przykręconej do sufitu szyny. Rodzaj zawieszenia ma wpływ na to, w jaki sposób jest mocowana sama zasłona, ale także jej wykończenie. W przypadku szyn najczęściej zasłony będą zaczepiane za pomocą tak zwanych żabek. Natomiast przy drążkach systemów wieszania jest znacznie więcej. W naszym sklepie AS Studio Łódź doradzimy, który wybrać, by spełniał w jak najwyższym stopniu oczekiwania Klienta .

Zasłony mają wiele zalet:

  • bardzo dobrze zabezpieczają przed słońcem, a także ciekawskimi spojrzeniami,
  • stanowią ważny element dekoracyjny,
  • nadają pomieszczeniu przytulnego klimatu,
  • ocieplają nawet industrialne wnętrze,
  • przy odpowiednio dobranej kolorystyce pomieszczenia sprawią, że będzie ono elegancko i stylowo wyglądać,
  • wyciszają wnętrze,
  • w przypadku otwartych czy nieszczelnych okien ograniczają przedostawanie się chłodu do mieszkania,
  • duża ilość materiału świetnie izoluje dźwięki.

Złóż zamówienie na dowolne zasłony na wymiar

W AP Studio Łódź posiadamy zasłony na wymiar. Istnieje także możliwość uszycia ich na zamówienie Klienta. Mamy szeroki wybór wzorów i tkanin, a ich kolorystyka jest praktycznie nieograniczona. Tkaniny mają też różną grubość i przepuszczalność światła. Dodatkową zaletą wielu z nich jest to, że w dużej mierze nie wymagają żadnego prasowania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym nasi konsultanci pomogą Państwu dokonać najlepszego wyboru, zaprezentują dostępne materiały oraz przedstawią projekty przykładowych modeli. Podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie, dlatego nasze zasłony spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Zachęcamy do złożenia zamówienia. Dzięki naszym zasłonom o precyzyjnym wykończeniu, okna będą się prezentowały naprawdę schludnie i elegancko.