Rolety do okien dachowych

Asortyment naszego przedsiębiorstwa obejmuje akcesoria okienne, które są nie tylko praktyczne w zastosowaniu, ale także pełnią funkcję estetyczną w niemalże każdym pomieszczeniu. Najczęściej na rynku można znaleźć żaluzje i osłony na standardowe okna umieszczane na ścianach, jednak wiele osób decyduje się również na montowanie okien w połaci dachu, które oświetlają pokoje na poddaszu. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych klientów, prezentując rolety, które można stosować do okien dachowych.

To przesłony, które pozwalają stopniowo regulować przenikanie światła do pokoju na poddaszu, a także stanowią element ozdobny pomieszczenia.

Rolety połaciowe

Dostępne w naszym asortymencie rolety połaciowe są sprzedawane w komplecie ze specjalnym stelażem, który zapewnia równoległe ustawienie materiału względem okna.

Nasze produkty wyróżnia:

  • wysoka jakość wykonania,
  • funkcjonalność,
  • solidność i trwałość,
  • prosta obsługa.

Istnieje możliwość wybrania tych elementów w przeróżnych kolorach, wymiarach, rodzajach oraz zawsze korzystnych cenach. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi można wyposażyć swoje cztery kąty w wymarzonym stylu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na te elementy wykończenia wnętrz, opisami na stronie internetowej, a także do kontaktu ze specjalistami z naszego przedsiębiorstwa — zarówno w formie telefonicznej, jak i mailowej, bądź bezpośrednio w siedzibie firmy w Łodzi.