fbpx

Rolety elektryczne

Chcesz wprowadzić do domu namiastkę inteligentnych rozwiązań? Ciekawe i nowoczesne jest zastosowanie wewnętrznych rolet elektrycznych. Wykorzystują one innowacyjne technologie, które przekładają się na Twoje codzienne życie.

Przede wszystkim, są komfortowe dla każdego domownika. Sterowanie nimi nie wymaga podchodzenia do okna. Zrobisz to za pomocą pilota, np. siedząc wygodnie w fotelu lub nie odrywając się od czynności wykonywanych w kuchni. W łatwy sposób będziesz kontrolować stopień nasłonecznienia w danym pomieszczeniu.

Jednocześnie, przesłony tego typu wyglądają estetycznie i możesz je dopasować do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. Nie musisz także rezygnować z zasłon, które będą doskonałym dekoracyjnym uzupełnieniem funkcjonalnych elementów wykończeniowych. Automatyczne rolety sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, zarówno w sypialni, salonie, jak i kuchni. Dzięki temu są uniwersalne i praktyczne. W ofercie naszego sklepu w Łodzi znajdziesz żaluzje automatyczne, a także zasłony, które dodają ciepła i przytulnego charakteru wnętrzom. Dopasujesz je do dowolnej aranżacji.

Żaluzje i zasłony elektryczne

Alternatywą dla designerskich rolet elektrycznych jest także zastosowanie specjalnych automatycznych żaluzji. W łatwy sposób połączysz klasyczny wygląd z nowoczesnym sterowaniem. Co ciekawe, możesz je zaprogramować w dowolny sposób, który dopasujesz do swoich potrzeb. Okna będą zasłaniać się w odpowiednim momencie.

Zarówno rolety, jak i inne systemy zaciemniające, skutecznie osłaniają okna, czyli ograniczają nadmierne promienie słoneczne docierające z zewnątrz. Do ich wykonania wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone komponenty wysokiej jakości, w tym czujniki czy napęd, gwarantując długoletnie bezawaryjne użytkowanie.

Automatyczne działanie jest zdecydowanie wygodniejsze od tradycyjnego, mechanicznego. Wszystko to w trosce o Twój komfort mieszkania. Jeśli chcesz zobaczyć nasz bogaty asortyment żaluzji czy zasłon dokładniej, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą sklepu z Łodzi.